Начало / Последни новини / Партизан подчини Мизия

Партизан подчини Мизия

Партизан започна годината с победа – 2:1 в Червен бряг над Мизия /Кнежа/.  Това бе първата контролна футболна среща за селекцията на Илиян Здравков. И двата гола реализира Иван Стойчев. На лошия терен съперниците си поделиха надмощието в по едно полувреме. Първото беше за гостите. В него те владееха инициативата и логично я материализираха с попадение. Негов автор стана Милен Тонев. В 15-ата минута той овладя центрирана топка и я насочи в мрежата на съперника. Тонев пропиля още една ситуация, а същото стори и Едис Селимински. След почивката в игра за Мизия влязоха останалите футболисти. Домакините бяха по-настоятелни и пренесоха играта пред вратата на противника. В 54-ата минута бърза атака на Партизан завърши с изравнителен гол на Стойчев. Четвърт час по-късно той за втори път матира вратаря на гостите с шут от 20 метра. Десетина минути преди края Калоян Тодоров изпрати топката за трети път в мрежата на Мизия, но попадението не бе зачетено заради нарушение срещу вратаря.