Начало / Последни новини / Партизан повали Първа атомна

Партизан повали Първа атомна

Партизан победи Първа атомна /Козлодуй/ с 2:1 в Червен бряг. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе втория успех за домакините от началото на първенството. През първото полувреме никой не взе превес. На два пъти Десислав Русев имаше възможност, но атаките му бяха спирани с отсъждания за засади. Футболист на гостите пък уцели гредата с изстрел от далеч. След почивката действията се развиваха повече в половината на червенобрежкия състав. В 59-ата минута играещия треньор Любомир Иванов изпълни прецизно фаул и топката спря в мрежата на козлодуйци. Най-интересни бяха последните десетина минути. Първо вратаря на Партизан – Веселин Ганчев спря с нарушение нападател и капитана на гостите Николай Ганчев изравни от дузпа. В 85-ата минута се случи същото, но пред отсрещната врата. Галин Великов вкара победния гол от бялата точка след като Любомир Иванов бе фаулиран.