Начало / Последни новини / Партизан падна с 0:4 в Етрополе

Партизан падна с 0:4 в Етрополе

Червенобрежкият Партизан загуби с 0:4 в Етрополе от местния Чавдар в последна приятелска футболна среща от подготовката си. Крайният резултат не отразява действителните събития на терена. Просто домакините бяха рационални в завършващата фаза и реализираха почти всичките си голови ситуации. Илиян Здравков пък пусна в игра всичките си налични футболисти. Нападателят му Денис Шаранков пропусна да открие резултата, озовал се очи в очи с вратаря. Съотборниците му проведоха още добри атаки, но до сполучлив завършващ удар не се стигна. Секунди преди почивката настана продължителна суматоха в наказателното поле на гостите и след поредица рикошети топката се укроти в мрежата. В началото на втората част Калоян Тодоров пропусна да изравни след като бе изведен сам срещу етрополския страж. В 54-ата минута домакините проведоха бърза контраатака, която завърши с гол – 2:0. Футболистите на Партизан отново опитаха да превземат отсрещната врата, но прибързваха в заключителната фаза. В самия край на мача топката още два пъти навести мрежата на тима от Червен бряг.