Начало / Последни новини / Партизан падна в Козлодуй

Партизан падна в Козлодуй

Партизан /Червен бряг/ загуби в Козлодуй от местния Първа атомна с 1:2 в приятелска футболна среща. Заслужена успех за домакините с оглед събитията на терена. Те имаха превес във владеенето на топката, бяха и по-амбициозния отбор през целия мач. Още в 5-ата минута топката спря в мрежата на червенобрежкия тим. Николай Ганчев я насочи там след точно изпълнена дузпа, отсъдена за нарушение. После съотборникът му Антонио Йорданов тресна гредата над Косто Андонов. Десетина минути преди почивката Ангел Русев изравни резултата след подаване на Милен Тонев. Още една възможност за гол се откри пред гостите, но я пропиляха. През втората част нападателя им Альоша Илиев уцели гредата. Развръзката настъпи в 83-ата минута, когато Йорданов реализира отблизо победното попадение за козлодуйци.