Начало / Последни новини / Партизан падна в Етрополе
Снимка: Станислав Костадинов

Партизан падна в Етрополе

Футболният Партизан /Червен бряг/ отстъпи с 0:2 в Етрополе на местния Чавдар. Двубоят бе последна контрола за селекцията на играещия треньор Любомир Иванов преди старта на Северозападната Трета лига. Стана равностоен сблъсък. През първото полувреме топката се разиграваше предимно между двете наказателни полета. По една голова ситуация имаше пред двете врати. За червенобрежкия тим пропусна именно треньора. След почивката стана двуостра битка с атаки и в двете посоки. В 50-ата минута домакините поведоха, наказвайки грешка на противниковата отбрана. Гостите реагираха мигновено, но Николай Лазаров пропусна да изравни. В 60-ата минута обаче Иван Мишев завърши с попадение самостоятелен пробив – 2:0. В оставащото време също бе интересно. Лазаров и юношата Христо Димов пропиляха отлични възможности за Партизан. Вратарят Веселин Ганчев обаче стана герой след като спаси коварен удар от фаул на Мишев и още две сериозни опасности.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...