Начало / Последни новини / Партизан отпадна за купата на АФЛ

Партизан отпадна за купата на АФЛ

Партизан (Червен бряг) загуби с 0:6 от лидера на Северозападната Трета аматьорска футболна лига Кариана (Ерден). Двубоят бе от турнира за купата на Аматьорската футболна лига и се проведе на неутрален терен в Криводол. Селекцията на Илиян Здравков въобще не успя да се противопостави. Най-тежка бе дитуацията в отбрана, където бяха допуснати елементарни грешки. След тях паднаха бързи три гола до почивката дело на Васил Тачев и два на бившия нападател на Спартак /Плевен/ – Владимир Каптиев. Още в 49-ата минута Иван Тодоров направи 4:0 след дузпа. Малко след това пасива на червенобрежкия тим стана 0:5. В оставащото време мача се доигра в спокойно темпо. Накрая Румен Рангелов вкара шестия гол за Кариана.