Начало / Последни новини / Партизан отнесе Мизия

Партизан отнесе Мизия

Партизан разби в Червен бряг Мизия /Кнежа/ в приятелска футболна среща с 4:0. Това бе втората контрола между двата тима от началото на подготовката. На старта селекцията на Илиян Здравков разгроми съперника със 7:2 като гост в Кнежа. Сега съотношението на терена бе същото. Червенобрежкият тим доминираше тотално през цялото време. Тон за успеха даде Галин Великов с попадение от фаул в 10-ата минута. До почивката с гола се разминаха още Стефчо Начев, Цветомир Тодоров, а след три удара с глава като по чудо топката не спря в мрежата на Мизия. Десетина минути след почивката Цветомир Тодоров оползотвори пас в наказателното поле и удвои аванса на домакините. После Момчил Стоянов се размина със сигурен гол. В 77-ата минута нападател на Партизан бе повален в наказателното поле и Начев реализира отсъдената дузпа. Малко след това Великов стори същото след като двама го събориха пред вратата. За цял мач гостите отправиха само един опасен удар, дело на Десислав Русев.