Начало / Последни новини / Партизан опита, но не успя в Габрово

Партизан опита, но не успя в Габрово

Партизан загуби в Габрово от местния Янтра с 3:1. Двубоят е от 20-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Червенобрежкият тим води оспорвана битка пред първата половина от мача. Селекцията на играещия треньор Любомир Иванов започна срещата с високо темпо и дори ранния гол пасив не я сломи. В 20-ата минута Альоша Илиев изравни след перфектно изпълнение. Малко след това обаче той се контузи и бе заменен. Влезлият на мястото му Петьо Славчев можеше да вкара в края на полувремето след подаване на Десислав Русев. След почивката обаче домакините бяха по-добри. Те обсадиха вратата на Партизан и се заредиха удар след удар, но Веселин Ганчев спаси всичко, а веднъж и гредата му помогна. Любомир Иванов пък бе близо да направи обрат в резултата, но пропусна да реализира. В 76-ата минута Илиян Илиев вкара с глава за Янтра. Минути по-късно Искрен Писаров фиксира окончателното 3:1.