Начало / Последни новини / Партизан и Бдин си вкараха по дузпа

Партизан и Бдин си вкараха по дузпа

Партизан и Бдин (Видин) завършиха 1:1 на градския стадион в Червен бряг. Двубоят бе от 15-ия последен есенен кръг кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Отлично начало за селекцията на Илиян Здравков. Десетина минути от първия съдийски сигнал рефера отсъди дузпа за игра с ръка на видински бранител. Денис Шаранков изпълни, вратаря Драго Петков изби, но при добавката нападателя вкара – 1:0. Последваха още две чисти голови ситуации пред стража на гостите, но Шаранков и Калоян Тодоров не успяха да го надиграят. Незнайно защо постепенно домакините се прибраха в половината си и отстъпиха инициативата на съперника. Това обаче не доведе до нищо. Секунди преди почивката видински футболист последователно преодоля като на шега трима противника и подаде на Цветан Цветантов, който след съприкосновение с вратаря Красимир Иванов падна и съдията отсъди дузпа. Александър Соколов бе точен за крайното 1:1. През втората част червенобрежкия тим бе по-инициативния, но в крайна сметка резултата остана непроменен. Със съмнения за сериозна контузия играта преждевременно напусна Светослав Бърканичков, който влезе през второто полувреме.