Начало / Последни новини / Партизан излъга Левски накрая

Партизан излъга Левски накрая

Партизан /Червен бряг/ победи с 3:2 едноименния футболен тим на град Левски. Контролата се игра в град Койнаре. Получи се равностоен двубой, в който селекцията на Григор Петков измъкна победата в последните секунди. Още в 6-ата минута топката спря в мрежата на левскарите след точен удар по диагонала на Кирил Вълов. Половин час след началния съдийски сигнал Цветан Петров бе фаулиран и Евгени Систов изравни от дузпа. Десетина минути след почивката Георги Петков стреля неспасяемо от границата на наказателното поле и Партизан отново поведе. В 78-ата минута Славей Байрактаров центрира и Тони Паликрушев пак възстанови равенството. При последната си атака футболистите от Червен бряг изведоха младия Божидар Божилов сам срещу вратаря и той реализира победното попадение.

Снимка: OFK Levski 2007 – Фейсбук