Начало / Последни новини / Партизан започна с хикс в Севлиево

Партизан започна с хикс в Севлиево

Партизан /Червен бряг/ завърши 1:1 в Севлиево срещу едноименния тим в първата си приятелска футболна среща от началото на подготовката. Стана равностоен двубой в който преобладаваше битката за сметка на головите ситуации. Играещият треньор на гостите Любомир Иванов нямаше възможност да разчита на петима основни футболисти – Иво Иванов, Ангел Русев, Милен Тонев, Иван Иванов и Александър Александров. Домакините имаха превес във владеенето на топката. В средата на първото полувреме бившият играч на червенобрежкия тим Светослав Валериев открадна топката от Пламен Николов и даде гол аванс на Севлиево. Същото се случи и четвърт час след почивката, но пред отсрещната голлиния – Калоян Тодоров взе топката от севлиевския страж Димитър Пантев и я подаде пред празната врата на Петьо Славчев, който изравни. Малко преди края след удар на съперник топката уцели гредата на вратата на Партизан.