Начало / Последни новини / Партизан загуби от Хебър за купата на България

Партизан загуби от Хебър за купата на България

Партизан падна в Червен бряг от Хебър (Пазарджик) с 1:4. Двубоят е от втория предварителен кръг на футболният турнир за купата на България.

Първото полувреме беше изключително оспорвано. В 21-ата минута гостите откриха резултата чрез Веселин Марчев. Скоро обаче Ангел Русев възстанови равенството. Малко преди почивката Марчев за втори път изпрати топката в мрежата зад Веселин Ганчев. Четвърт час след началото на втората част Тодор Чаворски реализира третото попадение за пазарджиклии. В самия край на срещата влезлия като резерва за гостите Октай Хамдиев вкара за окончателното 4:1.

Така селекцията на играещият треньор Любомир Иванов приключи участието си в надпреварата. Хебър пък ще е домакин в 1/16 финалите на турнира на Арда (Кърджали). Мачът е на 26 септември от 16:00 часа.

Стартов състав на Партизан – 1. Веселин Ганчев, 2. Васил Михайлов, 6. Иван Иванов, 3. Слави Паскалев /капитан/, 4. Ивелин Аладжов, 11. Любомир Иванов, 8. Младен Николаев, 17. Александър Асенов, 18. Иво Иванов, 15. Ангел Русев, 13. Митко Милчев.