Начало / Последни новини / Партизан загуби в Мездра

Партизан загуби в Мездра

Червенобрежкият Партизан отстъпи с 0:1 в Мездра на местния Локомотив. Двубоят е от шестия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В 78-ата минута вратарят на гостите Веселин Ганчев не успя да улови центрираната от Илия Илиев топка и Кирил Кръстев с глава отблизо я насочи в мрежата му. Стана равностоен мач. До почивката на два пъти Николай Лазаров имаше отлични възможности да изведе съотборник на голова позиция, но реши да играе сам и сгреши. Реферът пък остана безмълвен, когато Десислав Русев се измъкна сам срещу вратаря и бе грубо повален, но не последва нито сигнал за нарушение, нито наказателен картон. Домакините също имаха добра възможност, но Тихомир Дамянов изби от голлинията. След почивката „железничарите“ бяха по-дейни. Най-чистото им положение пропиля Румен Рангелов. Играещият треньор на Партизан – Любомир Иванов и Людмил Атанасов шутираха по веднъж от границата на наказателното поле, но без резултат.