Начало / Последни новини / Партизан загуби във Враца

Партизан загуби във Враца

Партизан загуби с 0:4 във Враца от местния Ботев в контролна футболна среща. Домакините бяха по-добрия тим и логично спечелиха. През първото полувреме гостите удържаха интригата, залагайки на дефанзивна тактика с мисъл предимно за своята врата. Врачани все пак обаче успяха веднъж да пробият защитния вал с попадение на Янаки Смирнов. Калоян Тодоров пък отправи единствения опасен шут към вратата на Ботев, но стража им се справи. След почивката селекцията на Илиян Здравков отпадна физически и това се отрази на резултата. Топката още три пъти спря в мрежата на червенобрежкия състав. Веселин Шекеров отправи единствения удар към вратата на съперника, но без успех. Това бе втората контрола на Партизан от началото на подготовката.

„Нормално е Ботев да ни победи. С този мач те приключиха подготовката си и влизат в първенството на Втора професионална лига. Ние сме готови едва на 30 на сто. Липсваха и някои от основните футболисти. Полезна проверка за нас, предстои ни още много работа“, коментира Здравков.

Снимка: konkurent.bg