Начало / Последни новини / Партизан завърши 0:0 в Севлиево с домакините

Партизан завърши 0:0 в Севлиево с домакините

Без голове – 0:0 завърши приятелската футболна среща на Партизан /Червен бряг/ в Севлиево с едноименния тим на домакините. Личеше си настроението в играта на Партизан. Една от причините за него е финансовото стабилизиране на клуба. Стана равностоен мач, като гостите имаха по-добри ситуации за гол, но не ги развиха докрай. През първото полувреме най-добрата възможност пропусна Альоша Илиев, когато от точката за изпълнение на дузпа не уцели празната врата. След почивката пред двете врати беше скучно. Единствено в 80-ата минута Христо Димов стреля към мрежата на Севлиево, но топката се отби в гредата.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...