Начало / Последни новини / Партизан завърши сезона със загуба

Партизан завърши сезона със загуба

Едноименният тим на град Павликени спечели с 2:1 в Червен бряг срещу местния Партизан. Двубоят е от 30-ия последен кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините излязоха в експериментален състав. Заради липсата на основни футболисти играещия треньор Любомир Иванов заложи на двама 16-годишни, един 18-годишен, а като полеви играч действаше вратаря Николай Христов. Гостите имаха превес във владеенето на топката. В средата на първото полувреме Йордан Йорданов шутира, топката рикошира и прехвърли червенобрежкия вратар Веселин Ганчев. Към края на полувремето равенството бе възстановено. След асистенция на Христов точен за Партизан бе Иво Иванов. Той можеше да направи обратът пълен ако бе надиграл павликенския страж в 60-ата минута. Малко след това настана суматоха в наказателното поле на тима от Червен бряг и в опита си да избие топката Галин Великов си вкара автогол.