Начало / Последни новини / Партизан е над всички в Плевенска област за купата на АФЛ

Партизан е над всички в Плевенска област за купата на АФЛ

Партизан /Червен бряг/ ще представя Плевенска област в междуобластната фаза на турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Това стана факт след като селекцията на играещия треньор Любомир Иванов разгроми със 7:0 експериментален състав на Вихър /Славяново/ във финала на нашата област. Заслуженият успех на домакините можеше да е и двуцифрен. Интригата изчезна още преди почивката. Тон за голеадата даде Галин Великов, реализирайки 10 минути след началния съдийски сигнал. След четвърт час Митко Милчев удвои. В 36-а и 42-ата минута се разписа Петьо Славчев. Той оформи своя хеттрик от фаул в началото на второто полувреме. В 65-ата минута точен бе Александър Александров. Десетина минути преди края вкара и Калоян Тодоров.

Партизан чака следващия си съперник в турнира.