Начало / Последни новини / Партизан взе три точки за осем минути

Партизан взе три точки за осем минути

Партизан се наложи в Червен бряг над Ботев (Луковит) с 2:0. Двубоят бе от 13-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Домакините спечелиха с лекота. Сториха го за броени минути до средата на първото полувреме. Те започнаха вихрено още от самото начало. В 10-ата минута Митко Милчев фаулира голмайстора Денис Шаранков и съдията отсъди дузпа, но потърпевшия не успя да я вкара. Четвърт час след началния съдийски сигнал Калоян Тодоров центрира и Слави Паскалев с глава откри резултата. В 23-ата пък самия Тодоров от фаул фиксира крайното 2:0. Малко след това Милчев от гостите получи втори жълт и червен картон. Срещата продължи на една врата до почивката. След нея съперниците действаха на ходом.