Начало / Последни новини / Очакван разгром за Мизия в Севлиево

Очакван разгром за Мизия в Севлиево

Поредна загуба за Мизия /Кнежа/ от началото на сезона в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В среща от 8-ия кръг го победи едноименния тим на град Севлиево с 5:0. Началото не предвещаваше подобен разгром. Почти цяло полувреме гостите се държаха и нулевото равенство остана. В 42-ата минута обаче Радослав Байчев успя да разпечата вратата на съперника. Същинско торнадо се разрази само за 5 минути след почивката и три пъти топката спря в мрежата на Мизия. В 55-ата минута точен бе Даниел Генов. При следващата атака Добрин Петров направи резултата категоричен. В 60-ата вкара и Альоша Илиев. Последното попадение бе дело на Добрин Петров. Така Мизия остана единствения отбор бе победа от началото на първенството.