Начало / Последни новини / Очаквано! СКТМ Тетрон е есенен лидер на Северната А група след як бой над съперниците си

Плевенският СКТМ Тетрон завърши годината на първо място в А група – Северна България по тенис на маса за мъже. Очаквано класиране за отбора ни с оглед класата му. Селекцията на играещия треньор Владимир Петков спечели и трите си срещи във втория кръг от първия етап на първенството. Плевенчани в състав: Владимир Петков, Шенол Ебазер и Ивайло Косев биха с лекота съперниците си. В първата среща надиграха Академик 2007 /Свищов/ с 4:0. Със същия резултат повалиха и втория тим на Боровец /Горна Оряховица/. Накрая надвиха варненския Корабостроител-92 с 4:1.

С тези три победи и успехите в първия кръг над Комета плюс /Луковит/, Мадлен-Радио 999 /София/ и Етър /Велико Търново/, тетронци са лидер в класирането с пълен актив – 6 мача, 6 победи. Вторият етап от първенството ще се проведе през следващата година. Целта пред СКТМ Тетрон е шампионската титла и изкачване във Висшата лига на България.