Начало / Последни новини / Очаквана загуба за Левски в Севлиево

Очаквана загуба за Левски в Севлиево

Левски (Левски) загуби в Севлиево от едноименния тим с 0:2. Двубоят е от петия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Логичен успех за домакините с оглед разликата в класите на съперниците и това се потвърди и от показаното на терена. Половин час след началния съдийски сигнал бранител на гостите фаулира съперник и Петър Казаков реализира отсъдената дузпа – 1:0. Второто попадение падна десетина минути след почивката, когато Максимилиян Велков оползотвори пас на Альоша Илиев. Авторът на гола се разписа още веднъж, но рефера не зачете попадението. После Димитър Байдаков уцели гредата. Пропуски пред левскарската врата направиха почти всички играчи на Анатоли Тонов.