Начало / Последни новини / ОФК Спартак удари Партизан, дъжд спря за кратко мача

ОФК Спартак удари Партизан, дъжд спря за кратко мача

Спартак взе с 3:1 поредното дерби на Плевенска област срещу гостуващия му Партизан /Червен Бряг/. Двубоят е от 26-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков започна като същински лидер на първенството и след началните десетина минути имаше два гола аванс. В 5-ата минута Станислав Иванов реализира с глава след центриране на съотборник. След още толкова време Ивайло Раденцов удвои след прецизно изпълнение на фаул. Спартаковци контролираха събитията на терена. Малко преди почивката обаче силен дъжд принуди рефера да прекрати за известно време срещата. През второто полувреме темпото спадна. Четвърт част преди края Петьо Славчев вкара с глава и върна интригата – 2:1. Точка на спора постави младият Георги Горанов с попадението си в края на мача.