Начало / Последни новини / Вихър падна в Славяново

Вихър падна в Славяново

0:2 претърпя Вихър в Славяново от едноименния тим на град Севлиево. Двубоят е от 26-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините можеха да вземат поне точка ако бяха на ниво в завършващата фаза на атаката. Те бяха по-дейния отбор, който търсеше гола, но в крайна сметка не успяха поне веднъж да реализират. Съперникът им заложи на по-затворена игра, като при възможност провеждаше бързи контраатаки. Силен мач за вратарят им Димитър Пантев. До почивката на два пъти Евгени Систов не успя да вкара топката в мрежата му. Имаше и още една критична ситуация пред севлиевската врата. Превесът на домакините продължи и след почивката. В 64-ата минута обаче Лилян Маринов вкара за гостите. Негов съотборник отправи и още един опасен удар отблизо, но славяновския страж спаси. Систов пък пропиля поредната възможност за Вихър. Иван Иванов не реализира на празна врата. В последните секунди Светослав Кръстев допусна Йордан Иванов да му отнеме топката и да оформи окончателното 2:0.