Начало / Последни новини / ОФК Спартак тръгна с класически успех

ОФК Спартак тръгна с класически успех

Спартак победи в Плевен едноименния тим на град Трявна с 3:0. Двубоят е от първия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Закономерна победа с оглед събитията на терена. Селекцията на тандема Бислимов – Ванков я изкова още до средата на първото полувреме. В 6-ата минута Цветан Петров центрира и Тони Паликрушев отклони топката в мрежата на гостите. След четвърт час Станислав Иванов удвои с прострелен шут. До почивката пропуски направиха още Любомир Тодоров, Петров, а Ивайло Раденцов уцели гредата от фаул. В средата на втората част Петров оползотвори пас на Ивайло Иванов за крайното 3:0. Двамата имаха по още едва възможност да се разпишат. Пропуск направи и Венцислав Миленов. Малко преди края Иван Георгиев спаси единствения опасен удар към плевенската врата.