Начало / Последни новини / ОФК Спартак с минимален успех в Луковит

ОФК Спартак с минимален успех в Луковит

Плевенският Спартак спечели гостуването си на Ботев /Луковит/ с 1:0. Това бе последната приятелска среща от подготовката на тима преди старта на пролетния дял от Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Иво Върбанов бе точен с глава след суматоха в наказателното поле на домакините в средата на второто полувреме. Плевенчани владееха инициативата през целия мач. В 16-ата минута Димитър Димитров се измъкна сам срещу луковитския вратар, но не успя да го преодолее. След още толкова време Ивайло Иванов направи неуспешен опит да прехвърли стража на Ботев. Секунди преди почивката Атанас Георгиев излезе очи в очи с плевенския вратар Иван Георгиев, който не позволи топката да влезе в мрежата му. Второто полувреме бе повече битка, като спартаковци контролираха ситуацията на терена.