Начало / Последни новини / ОФК Спартак спечели последната си контрола

ОФК Спартак спечели последната си контрола

Плевенският Спартак победи Ком /Берковица/ с 3:1. Приятелската футболна среща се проведе в София. С този двубой селекцията на Емил Велев завърши зимната си подготовка. Плевенчани доминираха през цялото време и пропуснаха да бият с повече. През първата част падна само едно попадение. Реализира го Георги Чакъров от фаул. След почивката Велев постепенно пусна в игра всички налични футболисти. Тимът от Берковица успя да изравни. Спартаковци отвърнаха с втори гол. Крайният резултат оформи Едуард Атанасов.