Начало / Последни новини / ОФК Спартак пропусна да разгроми Първа атомна

ОФК Спартак пропусна да разгроми Първа атомна

Минимално 1:0 взе плевенския Спартак в Козлодуй срещу местния Първа атомна. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините трябва да са доволни от резултата. Съперникът им пропусна да ги бие с двуцифрена разлика. Единственото попадение реализира Преслав Антонов в 5-ата минута. До 10-ата плевенчани можеха да имат класическа преднина ако Ивайло Раденцов, Цветан Петров и Тихомир Тодоров бяха точни в завършващия удар. Канонадата продължи и след това. В 12-ата минута Антонов тресна напречната греда, а до края на полувремето пропипя още две възможности. Такава не успя да реализира Ивайло Иванов. След почивката спартаковци намалиха темпото, но продължиха да контролират всичко на терена. Петров и Иванов отново се разминаха с гола. За цял мач козлодуйци не отправиха удар към плевенската врата, която защитаваше Теодор Тодоров, заменил контузилият се ден преди срещата Иван Георгиев.