Начало / Последни новини / ОФК Спартак победи на ходом Локомотив /Дряново/

ОФК Спартак победи на ходом Локомотив /Дряново/

Спартак се наложи над Локомотив /Дряново/ с 4:1 на стадион „Плевен“. Двубоят е от десетия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Очакван успех за домакините с оглед състоянието на съперниците. Селекцията на Красимир Бислимов спечели без да се направя. През целия мач топката се разиграваше пред вратата на гостите. В 11-ата минута Димитър Димитров уцели гредата. После два пъти Любомир Тодоров и веднъж Тихомир Тодоров пропуснаха да открият резултата. Това все пак се случи в последните секунди преди почивката, когато капитана Цветан Петров изпълни прецизно фаул. През втората част плевенския тим бе по-концентриран в завършващата фаза. В 64-ата минута Димитров отправи плътен шут по тревата за 2:0. Секунди по-късно Тихомир Тодоров асистира за попадението на юношата Александър Александров. В 72-ата минута Петров реализира от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Тихомир Тодоров. Малко след това Пресиян Цвятков се възползва от грешка в отбраната на Спартак и реализира почетния гол за отбора си. Още положения пропиляха спартаковци.