Начало / Последни новини / ОФК Спартак победи Ботев във Враца

ОФК Спартак победи Ботев във Враца

Плевенският Спартак спечели с 2:1 срещу Ботев в приятелска футболна среща играна във Враца. Селекцията на Александър Георгиев победи напълно заслужено с оглед на случилото се на терена през 90-те минути. Гостите превъзхождаха и дори можеха да бият по-изразително. Те поведоха в средата на първото полувреме, когато капитана Тихомир Тодоров реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Григор Долапчиев. В 65-ата минута Георги Чакъров бе изведен сам срещу вратаря на домакините и покачи на 2:0. В самия край на двубоя домакините проведоха атака отдясно, последва успореден пас и останалия пред празната врата нападател вкара почетния гол за врачани.