Начало / Последни новини / ОФК Спартак победи Академик /Свищов/ с лекота

ОФК Спартак победи Академик /Свищов/ с лекота

Плевенският Спартак се наложи с 4:0 в Свищов над местния Академик в приятелска футболна среща. Гостите доминираха през целия мач и не позволиха на съперника да застраши дори веднъж вратата им.

Ивайло Иванов откри резултата в средата на първото полувреме, разписвайки се с глава след центриране на съотборник. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. В началото на втората част Ивайло Раденцов удвои от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Ивайло Иванов. Именно той направи аванса на Спартак класически в 65-ата минута, когато стреля, стража на „студентите“ изби, но при добавката бе безпомощен. Десетина минути преди края Андриан Димитров получи топката от дълбочина, чукна я между излезлия вратар и бранител, а миг по-късно реализира четвъртото попадение. Голмайсторът, Димитър Димитров, Ивайло Иванов, Цветелин Иванов и Преслав Антонов пропуснаха да вкарат още.