Начало / Последни новини / ОФК Спартак падна в Плевен от Лудогорец II

ОФК Спартак падна в Плевен от Лудогорец II

Спартак загуби с 0:1 от втория отбор на Лудогорец /Разград/ в мач от 20-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Това бе първи двубой за нашите на стадион „Плевен“ от началото на сезона. Стана слаб мач. През първото полувреме нямаше точен удар към вратите. В началото на втората част Станислав Антонов спаси шут на Бранимир Костадинов. В 61-ата минута Стивън Славков насочи топката покрай вратата на гостите. Развръзката настъпи четвърт час преди края, когато атака на Лудогорец отдясно завършва с шут към плевенската врата, Станислав Антонов избива топката, но Димитър Митков отблизо я насочва в мрежата му. Малко след това Андриян Димитров стреля, но стражът на гостите спаси. В последните десетина минути спартаковци опитаха да наложат натиск, но в действията им преобладаваше хаос и дори не стигнаха до голово положение.