Начало / Последни новини / ОФК Спартак падна в Горна Оряховица

ОФК Спартак падна в Горна Оряховица

0:3 претърпя плевенския Спартак в Горна Оряховица срещу местния Локомотив. Двубоят е от десетия кръг на Втора професионална футболна лига. Домакините взеха добър аванс преди втората част. Михаил Минков откри головата им сметка в 10-ата минута на срещата. Половин час след началото й Калоян Стефанов матира за втори път плевенския вратар – 2:0. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. В средата на второто полувреме Петър Чалъков заби третото попадение за „железничарите“.

Стартовият състав на Спартак: 86. Станислав Антонов – 14. Станислав Иванов, 4. Цветелин Иванов, 3. Лъчезар Ковачев, 5. Кристиян Григоров, 21. Валентино Макавеев, 8. Ивайло Раденцов /капитан/, 17. Петър Тончев, 7. Ивайло Иванов, 10. Преслав Антонов, 31. Андриян Димитров.