Начало / Последни новини / ОФК „Спартак” отнесе слабак

ОФК „Спартак” отнесе слабак

Плевенският Спартак затвърди лидерската си позиция в Северозападната трета аматьорска футболна лига с 4:0 в Дряново над местния „Локомотив”. Двубоят е от 25-ия кръг на  първенството. Закъсалият тим на домакините трябва да е доволен от резултата, защото, ако нападателите на съперника бяха малко по-точни в  завършващия удар, разгромът им можеше да е двуцифрен.

Хетрик за плевенчани реализира Ивайло Иванов. Именно той даде  тон за победата, след като надигра вратаря на „Локомотив” в четвъртата минута. В 13-та Преслав Антонов удвои. Десетина минути преди  почивката Иванов направи разликата класическа след точен  удар с глава. По същия начин се разписа и  малко преди последния съдийски сигнал за окончателното 4:0.

Другият отбор на община Плевен – „Вихър” – Славяново, завърши 0:0 като гост на  „Павликени”

Едноименният състав на град Левски победи „Локомотив” – Мездра с 4:1.

„Партизан” пък разгроми в Червен бряг „Янтра” – Полски Тръмбеш с 6:0.