Начало / Последни новини / ОФК Спартак и старшата на ЦСКА завършиха 2:2

ОФК Спартак и старшата на ЦСКА завършиха 2:2

Футболният Спартак /Плевен/ приключи подготвителния етап с 2:2 на Панчерево срещу юношите старша възраст на ЦСКА /София/. Това бе последната контрола на плевенчани преди новия сезон на Северозападната Трета аматьорска лига. Стана интересен двубой, преминал на високо темпо, въпреки адската жега, с доста голови ситуации пред двете врати. Селекцията на Бойко Цветков започна по-добре и десетина минути след началния съдийски сигнал Николай Дичев откри резултата, оползотворявайки извеждащ пас на Любомир Иванов. До почивката на два пъти Радой Божилов не успя да надиграе армейския вратар. Второто полувреме за плевенчани започнаха Анатоли Тодоров и Христо Спасов на местата на Стефан Христов и Захари Янков. Нападателите на „червените“ на два пъти надиграха противниковата отбрана и в 67-ата минута обрата в резултата бе факт – 2:1. Малко след това Людмил Иванов възстанови равенството с шут от границата на наказателното поле. До края съперниците имаха шансове да променят хикса, но ги пропиляха.