Начало / Последни новини / ОФК Спартак изпусна Чавдар

ОФК Спартак изпусна Чавдар

Плевенският Спартак завърши 1:1 срещу Чавдар /Етрополе/. Предпоследният приятелски футболен двубой от подготовката се игра в София. Селекцията на Емил Велев беше по-добрата на терена и по чудо изпусна победата. През цялото първо полувреме плевенчани надиграха противника. В началото Радослав Байчев откри резултата. После той и Христо Спасов пропуснаха да направят резултата категоричен. Пред отсрещната врата нямаше голови ситуации. След почивката Велев направи доста промени в състава. Въпреки това спартаковци отново имаха възможности да отбележат още попадения, но Радой Божилов и Едуард Атанасов ги пропиляха. Вместо изразителен успех, халф на плевенчани сбърка, съперник взе топката и я насочи в празната врата – 1:1.