Начало / Последни новини / ОФК Спартак загуби от Хебър

ОФК Спартак загуби от Хебър

Плевенският Спартак отстъпи на Хебър /Пазарджик/ с 0:1. Приятелската футболна среща се игра в София. Единственото попадение падна през второто полувреме, когато нападател засече от десетина метра подаване на съотборник. Мачът започна с превес на плевенчани. Георги Чакъров се измъкна по диагонала сам срещу вратаря на съперника, финтира го, но не успя да насочи топката в мрежата. Постепенно хебърци изравниха играта. След почивката те владееха повече топката. Създадоха добра възможност за гол, но я пропиляха. След като поведоха в резултата имаха още един шанс за попадение, но и него пропуснаха.