Начало / Последни новини / ОФК Спартак загуби в Турну Мъгуреле

ОФК Спартак загуби в Турну Мъгуреле

Плевенският Спартак падна с 0:3 в приятелска футболна среща в румънския град Турну Мъгуреле от едноименния тим. Противно на крайния резултат мача започна по-добре за гостите, които до 15-ата минута държаха инициативата. Малко след това Жулиен Бенков извърши нарушение и домакините откриха резултата от дузпа. След това на терена настана равновесие, като до края на полувремето инициативата преминаваше ту в единия ту в другия тим. След почивката никой не взе превес. Плевенчани имаха шанс да изравнят след удар с глава на Кристиян Григоров. Реферът пък не свири стопроцентова дузпа за нарушение срещу Джорджо Димитров. Вместо това пусна явна засада в 80-ата минута и домакините покачиха на 2:0. Малко след това Цветелин Иванов опита да избие центрираната от корнер топка, но я насочи в плевенската врата.