Начало / Последни новини / ОФК Спартак громи в Павликени

ОФК Спартак громи в Павликени

Плевенският Спартак разби в Павликени едноименния тим с 5:0. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков доминираше през цялото време. В началото домакините имаха възможност да открият резултата, но я пропиляха. В средата на полувремето капитана Цветан Петров бе фаулиран и Ивайло Раденцов вкара дузпата. Той изработи и второто попадение, секунди преди почивката когато подаде на Ивайло Иванов и нападателя удвои преднината на гостите. В началото на втората част рефера отсъди дузпа за нарушение на Димитър Димитров, но изпълнителя на Павликени – Цветомир Додуров се провали. Веднага след пропуска му Любомир Тодоров получи топката отдясно и направи преднината на плевенчани класическа. След малко повече от четвърт час Венцислав Миленов асистира за втория гол на Раденцов. Четвърт час преди края юношата Александър Александров оформи окончателното 5:0. Още положения изтърваха спартаковци.