Начало / Последни новини / ОФК Спартак взе дербито на Плевен при децата до 15 години

ОФК Спартак взе дербито на Плевен при децата до 15 години

ОФК Спартак победи ФК Спартак 1919 с 6:1. Плевенското дерби бе от 15-ия кръг на Елитната футболна група за деца до 15 години на зона Велико Търново. Резултатът е показателен за случилото се на терена. До 10-ата минута селекцията на Момчил Челестинов вече имаше категорична преднина с две попадения на Алекс Асенов и едно на Юлиян Николов. Символичните гости върнаха един гол чрез Айгюн Рюстемов. Малко преди почивката обаче Дейвид Георгиев направи 4:1. През второто полувреме Юлиян Николов вкара от фаул, а Павел Челестинов оформи окончателното 6:1. ОФК Спартак спечели и есенния мач между двата отбора – 3:0.