Начало / Последни новини / Отборът на НУ „Патриарх Евтимий” спечели футболната купа „Илина”

Отборът на НУ „Патриарх Евтимий” спечели футболната купа „Илина”

Победител във второто издание на футболния турнир за деца за купа „Илина” стана отборът на НУ „Патриарх Евтимий” – Плевен. Турнирът се проведе на 12 и 13 декември. Негови организатори са Ученическа спортна школа – Плевен съвместно с ФК „Фортуна”, с подкрепата на Община Плевен и ОС на БФС – Плевен.

След финалния мач, завършил 2:0, втори останаха момчетата от отбора на НУ „Отец Паисий” – Плевен.

12341145_купа илина

Третото място беше определено чрез дузпи в мач между отборите на СОУ „Иван Вазов” и НУ „Христо Ботев”. Вазовци бяха по-точни от бялата точка и томва им спечели третото място. Четвърти остана отборът на НУ „Христо Ботев”.

Снимки:Фейсбук