Акценти

Общината търси озеленители

Община Плевен осигурява работа за 80 безработни плевенчани. Те ще бъдат назначени за срок от 12 месеца като работници в озеленяването.  Преди да започнат работа, одобрените ще преминат обучение от 300 учебни часа , разпределени по 8 часа на ден, за което ще получават стипендия по 8 лева на ден.

Желаещите да кандидатстват трябва да подадат заявление и диплома за завършено образование в Бюрото по труда в Плевен до края на месец февруари 2012 г. Кандидатите трябва да имат завършено начално образование. Наетите ще получават минималната работна заплата за страната.

Прочетете също:

Експерти от Националната информационна кампания разясняват ключови моменти от въвеждането на еврото в България на срещи в Ботевград, Завет, Септември, Ардино и Пордим

Днес в няколко български града се проведоха информационни срещи като част от Националната информационна кампания …