Начало / Последни новини / Нора Рашева спечели шестото издание на турнира „Млади надежди“

Нора Рашева спечели шестото издание на турнира „Млади надежди“

С резултат 5 точки от 5 възможни Нора Рашева (СКШ „Плевен ХХІ) спечели шестото издание на турнира „Млади надежди” и успя да се наложи над  четирикратния победител в предишни издания Никола Кънов от ШК „Елит“ София. Ники остана втори с актив от 4 точки, а третото място зае Калина Илиева с 3. Наградата до 8 години спечели отново Виктор Иванов със същия актив.

В генералното класиране на турнира Нора се класира на второ място със 72 точки. Златния медал и преходната купа на турнира заслужи Никола Кънов със 74 точки от 75 възможни. Трети е Теодор Цветанов – 59 точки. Първи при 8-годишните се класира Виктор Иванов с 47 точки.

Във веригата „Млади надежди” през учебната 2016-2017 г. взеха участие общо 20 деца. турнирът се организира от СКШ „Плевен ХХІ“ – Плевен.