Начало / Спорт / Нова загуба отдалечи „Спартак” от групата на елита

Нова загуба отдалечи „Спартак” от групата на елита

Футболистите на „Спартак” Плевен разочароваха своите привърженици след домакинска загуба с 1:0 от „Пирин” – Разлог. „Спартак” започна добре мача, но в 12-та минута удар на Влади Василев срещна гредата, разказа Тони Вашков, пресаташе на плевенския клуб. Постепенно играта се изравни и четири минути преди края на първото полувреме гостите успяха да отбележат гол чрез Върсанов, който се оказа и единствен в мача. През второто полувреме ще се запомнят спорните отсъждания на главния съдия Драганов от Варна. Той подмина нарушение срещу Краев в наказателното поле. А в 75-та минута Иво Иванов получи втори жълт картон за изблъскване на футболист на гостите, който  се опита да забави времето. Така се наложи  „ Спартак” да доиграе мача с 10 души. С тази загуба „Спартак” вече е на шесто място.