Акценти

Най-смешните и абсурдни твърдения за кърменето обсъждат днес плевенчанки

Среща на Ла Лече Лига на тема „Митове за кърменето – първооприлска дискусия за най-смешните и абсурдни твърдения, които сте чували за кърменето“ ще се проведе днес в Плевен. В нея може да се включите по всяко време между 10:00 и 13:00 часа, съобщават организаторите.

По време на дискусията ще има възможност да се потърси конкретна информация, която ви интересува, дори да не е по темата, и да си тръгнете, когато я получите, напомнят още от Ла Лече Лига.

Датата на срещата е 1 април, петък, а началото ще бъде поставено в 10:00 часа. Мястото е кулинарното ателие „Щипка любов“, което се намира на бул. „Русе“ 37.

Прочетете също:

Рокът и класиката се сляха в концерта „Сигнал Symphonic“ на Летния театър в Плевен

Рок музиката и симфоничното звучене се обединиха в Плевен по време на концерта „Сигнал Symphonic“, …