Начало / Последни новини / Монтана удари ВК Локомотив в Червен бряг

Монтана удари ВК Локомотив в Червен бряг

Юношите старша възраст на Локомотив загубиха в Червен бряг от едноименния тим на град Монтана с 0:3. Двубоят е от първия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Заслужена победа за гостите, които бяха по-добри през целия мач. Срещата започна равностойно, но постепенно домакините изостанаха в резултата и края на първата част дойде при 25:17 за монтанци. Този развой сломи локомотивци и те изиграха изключително слаб втори гейм, в който записаха едва 13 точки. В третата част се активизираха, но не успяха да стигнат до обрат – 22:25.