Начало / Последни новини / Монтана излъга ОФК Спартак при децата

Монтана излъга ОФК Спартак при децата

Загуба с 0:2 претърпя ОФК Спартак в Плевен от едноименния тим на град Монтана. Двубоят бе от 3-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца – Футбол 11. Домакините сами са си виновни за поражението. Те превъзхождаха съперника, но явно не успяха да се приспособят към терена. Съперникът им, който видимо отстъпваше физически, компенсира с повратливост и комбинативност. Успя и да реализира двете си положения, които създаде за цял мач. Първият гол падна още в 7-ата минута, когато плевенските бранители позволиха на противник да се измъкне от тях и озовал се сам срещу вратаря го преодоля. Скоро равенството можеше да бъде възстановено, но след шута на Филип Стефанов топката уцели гредата. В началото на втората част гостите удвоиха аванса си. После спартаковци създадоха две голови ситуации, но те успяха да ги завършат резултатно.