Начало / Последни новини / Момчетата на ХК Левски са 4-ти в България, Ерик Караджов в Идеалната 7-ца на сезона

Едноименният тим на град Левски за момчета до 12 години се класира на четвърто място в България. Стори го в Поморие където се проведе заключителната част на държавното първенство по хандбал. Три гола не достигнаха на левскарите да се окичат с бронзовите медали. Те загубиха малкия финал с 14:17 срещу Добруджа /Добрич/, който стана трети. Три победи и две загуби е равносметката на момчетата от ХК Левски във финалния турнир. Те спечелиха безпроблемно група А, надигравайки последователно Раховец-2008 /Горна Оряховица/ с 18:10 и Пирин 64 /Гоце Делчев/ – 27:14. После си осигуриха място на полуфиналите след 20:11 над Беласица /Петрич/. Загубиха – 16:21 битката за класиране на финал срещу Локомотив /Горна Оряховица/. „Железничарите“ станаха вицешампиони след 11:18 срещу домакините, които вдигнаха купата.

Хандбалистът на ХК Левски – Ерик Караджов намери място в отбора на първенството. Стефан Георгиев /Локомотив-ГО/, Християн Колев /Локомотив-ГО/, Емил Дичев /ОХК Поморие/, Радостин Митев /ОХК Поморие/, Георги Стойков /Добруджа-Добрич/ и Пламен Великов /Фрегата-Бургас/ също попаднаха в Идеалната седмица на сезона.

За най-полезен състезател на първенството бе определен Емил Дичев от домакините. Съотборниците от Локо /ГО/ – Християн Колев и Георги Василев взеха призовете съответно за най-добър вратар и най-добър защитник. Кристиян Николов от Беласица /Петрич/ е голмайстор на шампионата.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...