Начало / Последни новини / Младшата на ХК Полюс ТМ ще преследва три победи в МУ – Плевен

Младшата на ХК Полюс ТМ ще преследва три победи в МУ – Плевен

Юношите младша възраст на плевенския Полюс ТМ с позната цел в предстоящия зонален турнир по хандбал. Три победи и изкачване на първото място ще преследва селекцията на треньорите Антония Георгиева и Светослав Стоянов-Чослата. Съперници на плевенчани са съставите на Левски /Левски/, Дунав /Белене/ и Септември /Гложене/.

Стартът на надпреварата е на 9 декември от 13:00 часа в спортната зала на Медицински университет /МУ/ – Плевен.

В момента лидер в класирането е едноименния тим на град Левски. Полюс ТМ е втори. Главната задача на плевенската селекция за сезона е шампионската титла на България. Именно този състав я спечели в Гоце Делчев през май тази година във възрастовата група до 12 години.

Сега иска да повтори успеха си и при юношите.

Снимка: ХК Спартак Плевен – фейсбук