Начало / Последни новини / Младшата на Спартак отнесе 1:5 в Пловдив

Младшата на Спартак отнесе 1:5 в Пловдив

Поредна тежка загуба – 1:5 записа плевенския Спартак в елитното футболно първенство за юноши младша възраст до 17 години. В Пловдив го надви местния Ботев в мач от 25-ия кръг. Негативният резултат бе очакван, тъй като в плевенския състав имаше доста кадрови проблеми. Въпреки това не се предаде без бой, но възможностите му стигнаха само за толкова. Домакините натиснаха още след началния съдийски сигнал. Съперникът им отбиваше успешно повечето от атаките, но на два пъти не успя и до 26-ата минута вече изоставаше с 0:2. При този резултат дойде и почивката. След нея картината не се промени. Пловдивчани матираха още два пъти отбраната на спартаковци. След това Стефан Начев реализира почетното попадение за плевенчани. До края ботевци вкараха още веднъж.