Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак тръгна с победа

Младшата на ОФК Спартак тръгна с победа

Юношите младша възраст на ОФК Спартак победиха в Плевен свищовския Академик с 4:3. Двубоят бе от 2-и кръг на зоналното футболно първенство. Получи се оспорван и динамичен мач в който домакините вземаха превес в резултата, но съперника им все го заличаваше. През първото полувреме съперниците си вкараха по веднъж. Александър Стефчев изведе напред плевенския тим. След това обаче равенството бе възстановено. През втората част гостите си вкараха автогол, но после заличиха пасива. Ангел Арнаудов отново даде преднина на спартаковци. Последва ново изравняване – 3:3. Денис Петров обаче донесе трите точки за плевенския тим с четвърто попадение.